Blogs Folta.lv

Modeļu līnijas CTB Alu apskats

Velosipēds ir visvienkāršākais un vislētākais braukšanas līdzeklis. Ar velosipēda palīdzību var nokļūt nozīmētajā punktā vai arī vienkārši braukt par pilsētu vai parku. Ja jūs vēlāties papildināt riteņbraucēju rindas un nolēmāt iepazīties ar velosipēdu modeļu klāstu, tad jūs esat īstajā vietā. Mūsu veloveikals Folta rekomendē jums pievērst uzmanību velosipēdu modeļu līnijai CTB Alu.

lasīt vairāk

20-05-2015 14:26


Velosipēdi Folta. Modeļu līnijas Comfort apskats

Velo veikals Folta sveicina Jūs mūsu mājaslapā un piedāvā jūsu uzmanībai brīnišķīgu velosipēdu modeļu līniju Comfort, kurā ir iekļauti gan vīriešu, gan arī sieviešu velosipēdu modeļi. Šīs modeļu līnijas nosaukums visu saka priekšā, kas nozīmē, ka visi sērijas Comfort modeļi ir ērti, komfortabli, bet pats galvenais – tiem ir salīdzinoši neliela cena.


lasīt vairāk

14-05-2015 21:04


Velosipēds kā braukšanas līdzeklis Rīgā

Beidzot ārā ir iestājušies silti pavasara laika apstākļi, un tagad Rīgas ielās var vērot arvien vairāk velosipēdistus, kas brauc pa pilsētu. Rīgu ir pārņēmusi īstā velosipēdu mode. Jau vairāku gadu garumā iedzīvotāju dot priekšroku tādam transportlīdzeklim kā velosipēds. Riteņbraucēju skaits pilsētas ielās pieaug katru gadu apmēram par 10%, bet 2014. gadā tas sasniedza rekordlielu rādītāju 17 % apmērā. Turklāt pati pilsēta veicina šādu velosipēdu bumu ar savu nelielu izmēru. Jo no Rīgas centra līdz pat vistālākajiem tās rajoniem var nokļūt pa 30-40 minūtēm.

lasīt vairāk

06-05-2015 21:29


Velosipēda vēsture

Patiess stāsts par to, kā ir radies velosipēds, līdz pat šai dienai nav zināms, jo daudzas valstis uzskata to par savu izgudrojumu. Pēc vienas versijas, pirmo velosipēda prototipu bija izgudrojis Leonardo da Vinči, citi avoti vēsta, ka to ir izgudrojis krievu kalējs Artamonovs. Un, neskatoties uz to, ka velosipēda rašanās vēsture ir ļoti saputrota, tomēr par pamatlicēju šim agregātam sauc Karlu fon Drezu – vācu baronu. Tieši viņš 1814. gadā ir salicis kopā kādu divriteņu konstrukciju, kas vairāk atgādināja ratu. Šim izgudrojumam nebija pedāļu, tāpēc cilvēkiem nācās pašiem ar kājām atsperties pret zemi. Pats Karls sauca šo ierīci par „staigāšanas mašīnu”, bet nedaudz vēlāk tas tika nosaukts par „drezīnu” par godu izgudrotājam.

lasīt vairāk

06-05-2015 21:19


Ar ko atšķiras parasts velo veikals no interneta velo veikala?

Ja Jūs nolēmāt papildināt velobraucēju rindas, bet vēl neesat iegādājušies velosipēdu, tad droši vien pirmām kārtām vēlēsieties veikt tik gaidīto pirkumu. Lai to izdarītu, Jūs varat dodiet uz parasto velo veikalu vai apmeklēt interneta velo veikala mājaslapu. Katram no iepriekš minētiem veikaliem ir savas priekšrocības un trūkumi.


lasīt vairāk

22-04-2015 20:55


Sieviešu velosipēdi Folta no modeļu līnijas Classic

Mūsdienās velosipēds tiek uzskatīts par visvienkāršāko un visērtāko transportlīdzekli. To viegli vadīt, tas ir mobils un nenes nekādu kaitējumu apkārtējai videi. Bet galvenā tā īpatnība ir universālums, jo ar to brīvi var braukt gan sievietes, gan vīrieši. Tieši pēdējais faktors ir kļuvis par stimulu sieviešu velosipēdu modeļu radīšanai.


lasīt vairāk

22-04-2015 20:48


Sieviešu velosipēdi mūsu velo veikalā

Uz velosipēda var satikt dažāda vecuma, dzimuma un sociālās grupas cilvēkus – bērnus un seniorus, vīriešus un sievietes. Droši vien katrai daiļā dzimuma pārstāvei kaut vienu reizi dzīvē ir nācies izbaudīt svaigu gaisu un gleznainos pilsētas parku un aleju skatus, braucot ar velosipēdu. Visām velo braukšanas cienītājām par godu bija izstrādāti un radīti īpašie sieviešu velosipēdi.

lasīt vairāk

08-04-2015 12:26


Lēti velosipēdi – zema cena nenozīmē slikta kvalitāte

Aizraušanās ar velosportu ar katru dienu aug arvien vairāk: šodien biežāk un biežāk var satikt kā vīriešus, tā arī mīļās dāmas, nesteidzīgi braukdamas pa pilsētas ielām un parkiem. Ja jūs vēlāties papildināt to rindas, tad paliek pavisam nedaudz – iegādāties kvalitatīvu velosipēdu. Daudzie sporta veikali, kā arī velo veikali piedāvā mums lielu preču izvēli.

lasīt vairāk

08-04-2015 12:16


Kā izvēlēties velosipēdu savam augumam?

Viens no pamata kritērijiem velosipēda izvēlei ir tā rāmis jeb auguma mērītājs. Šīs parametrs tiek uzskatīts par pamatu, jo no tā ir atkarīgs pārējo rāmju elementu garums. Pareizi izvēlētais velosipēds, kas ir piemērots augumam, nodrošinās komfortablu braucienu bez sāpēm ceļos, mugurā un roku delnās.

lasīt vairāk

06-04-2015 13:32


Kā pareizi izvēlēties velosipēdu un nekļūdīties

Ja Jūs vēlāties papildināt riteņbraukšanas mīlētāju rindas, tad atliek pavisam nedaudz: ir jāiegādājas velosipēds. Apmeklējot jebkuru mūsdienu velo veikalu, Jūs ieraudzīsiet tik lielu velosipēdu modeļu daudzveidību jebkurai gaumei un maciņam, kā uzreiz apjuksiet. Lai tas nenotiktu, mēs pastāstīsim Jums, kam būtu jāpievērš uzmanība vispirms, veicot šādu pirkumu.


lasīt vairāk

12-03-2015 12:15


Lapa:
Vārds, uzvārds *
Тālrunis *
E-pasts *
Teksts *