Kā pareizi izvēlēties velosipēdu un nekļūdīties

Biežāk un biežāk pilsētas ielās Jūs varat satikt arvien lielāku riteņbraukšanas piekritēju skaitu. Un par to nav jābrīnās, jo riteņbraukšana ne tikai palīdz veidot ideālu figūru un stiprināt veselību, bet arī dāvā pozitīvo emociju jūru.

Ja Jūs vēlāties papildināt riteņbraukšanas mīlētāju rindas, tad atliek pavisam nedaudz: ir jāiegādājas velosipēds. Apmeklējot jebkuru mūsdienu velo veikalu, Jūs ieraudzīsiet tik lielu velosipēdu modeļu daudzveidību jebkurai gaumei un maciņam, kā uzreiz apjuksiet. Lai tas nenotiktu, mēs pastāstīsim Jums, kam būtu jāpievērš uzmanība vispirms, veicot šādu pirkumu.

Galvenā un dārgākā jebkura velosipēda daļa ir rāmis. Nekvalitatīvs rāmis ļoti ātri nolietosies, un būs nepieciešama tā maiņa. Lai tas nenotiktu, uzmanīgi apskaties metināšanas šuves: kvalitatīviem velosipēdiem tās ir līdzenās, viena platuma un bez izliekumiem. Pajautājiet pārdevējam, vai ir garantija rāmim un, ja ir, tad kāds ir garantijas laiks. Pazīstamo velosipēdu zīmolu ražotāji dot garantijas apkalpošanu līdz pat pieciem gadiem.

Pievērsiet uzmanību arī velosipēda aprīkojumam (amortizatori, ātrumu pārslēgi utt.). Noteikti būsiet vinnētājs, ja tā būs tādu zīmolu kā SRAM un Shimano produkcija. Lūdziet, lai Jums parāda, kā strādā ātrumu pārslēgšana, kā arī noteikti izmēģiniet pats. Uzmanāties, ja ātrumu pārslēgs čīkst vai aizķērās. Tas var liecināt par zemu detaļu kvalitāti. Arī var pārbaudīt tapu drošību un kvalitāti: paceliet riteni un ripiniet riteņus. To kustībai ir jābūt diezgan mīkstai un bez svešām skaņām.

Tagad var pāriet pie sēdekļa apskates. Šai velosipēda sastāvdaļai ir visai nozīmīga loma – nodrošināt komfortu un pareizo ķermeņa stāvokli braukšanas laikā. Šī iemesla dēļ neslinkojiet un kārtīgi izpētiet to. Kvalitatīvam sēdeklim nevajadzētu būt nekādu bojājumu. Ja sēdekļa konstrukcija paredz šuves, tad tām ir jābūt vienlīdzīgām.

Īsumā šie ir tie momenti, kam būtu jāpievērš uzmanība. Iegādājoties velosipēdu mūsu interneta veikalā, Jūs varat būt pārliecināti par kvalitāti! Ja Jums radīsies jautājumi, droši zvaniet mums. Mūsu speciālisti sniegs Jums konsultāciju.

Vārds, uzvārds *
Тālrunis *
E-pasts *
Teksts *