Ar ko atšķiras parasts velo veikals no interneta velo veikala?

Ja Jūs nolēmāt papildināt velobraucēju rindas, bet vēl neesat iegādājušies velosipēdu, tad droši vien pirmām kārtām vēlēsieties veikt tik gaidīto pirkumu. Lai to izdarītu, Jūs varat dodiet uz parasto velo veikalu vai apmeklēt interneta velo veikala mājaslapu. Katram no iepriekš minētiem veikaliem ir savas priekšrocības un trūkumi.

Nenoliedzama priekšrocība šāda pirkuma veikšanai specializētā veikalā ir iespēja aptaustīt savu nākotnes riteni. Daudziem pircējiem tas būtiski atvieglo izvēles procesu. Turklāt Jūs varēsiet ne tikai pataustīt sēdekli vai velosipēda rāmi, bet arī apsēsties uz tā vai pat izbraukt apli. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka, ja vēlāties, tad uzreiz varat iegādāties savam velosipēdam kvalitatīvākas un pavisam citas sastāvdaļas.

Protams, lai apmeklētu velo veikalu, Jums būs jāvelta tam daudz vairāk brīvā laika, bet tas ir tā vērts – Jūs varēsiet iegādāties velosipēdu, kas visvairāk atbildīs Jūsu prasībām un vēlmēm.

Neskatoties uz augstāk minētām priekšrocībām, arvien vairāk mūsdienu pircēju izvēlās veikt pirkumus interneta velo veikalā. Un tas nav brīnums, jo cena vieniem un tiem pašiem velosipēda modeļiem interneta veikalā ir daudz lētākas nekā parastajā velo veikalā. Interneta veikalā uzcenojums veloprodukcijai ir mazāks, jo ir nepieciešami mazākie izdevumi: nav nepieciešams apmaksāt dārgo telpas nomas maksu, maksāt algas pārdevējiem-konsultantiem, apkopējiem utt.

Turklāt velosipēda pirkumu virtuālajā veikalā ir iespējams veikt praktiski jebkurā diennakts laikā. Ir jāiet mājaslapā, apskatīties velosipēdu katalogu, izvēlēties konkrēto velosipēdu un veikt pasūtījumu. Apmaksāt savu pirkumu Jūs varat vai nu piegādes brīdī, vai arī veicot pārskaitījumu. Ja Jums rodas kādi jautājumi, Jūs vienmēr varat piezvanīt interneta veikala konsultantam, vai arī nosūtīt e-pastu.

Ja Jūs augstu vērtējat savu laiku un vēlaties iegādāties velosipēdu pa izdevīgu cenu, dariet to mūsu interneta velo veikalā http://www.folta.lv! Lielajā velosipēdu modeļu daudzveidībā, kas ir pieejama mūsu elektroniskajā katalogā, Jūs noteikti atradīsiet tieši to, ko meklējiet. Mēs veicam garantijas apkalpošanu katram pie mums iegādātam velosipēdam. Turklāt, sadarbojoties ar mums, Jums nebūs jāuztraucas par jūsu velosipēda piegādi, jo mēs veicam piegādi visā Latvijā (ar ko nevarēs palielīties ikkatrs parastais velo veikals).

Vārds, uzvārds *
Тālrunis *
E-pasts *
Teksts *