Sieviešu velosipēdi Folta no modeļu līnijas Classic

Mūsdienās velosipēds tiek uzskatīts par visvienkāršāko un visērtāko transportlīdzekli. To viegli vadīt, tas ir mobils un nenes nekādu kaitējumu apkārtējai videi. Bet galvenā tā īpatnība ir universālums, jo ar to brīvi var braukt gan sievietes, gan vīrieši. Tieši pēdējais faktors ir kļuvis par stimulu sieviešu velosipēdu modeļu radīšanai.

Tai laikā, kad sievietes ir sākuši braukt ar riteni, viņas ir valkājušas svārkus. Un, lai šādās drēbēs būtu ērtāk pārvietoties, rāmim bija jābūt daudz zemāk nekā standarta vīriešu velosipēdos. Šāda īpatnība ir saglabājusies līdz pat mūsu laikiem, līdz ar to velosipēdus ar zemu rāmi pēc ieraduma sauc par sieviešu.

Viens no ražotājiem, kas piedāvā tirgū sieviešu modeļu velosipēdus, ir kompānija Folta. Šim ražotājam ir brīnišķīga modeļu līnija Classic, kurā ietilpst daudzveidīgie modeļi ar visdažādākajām krāsām. Lielākai daļai no tiem ir zemais rāmis, kaut gan modeļu līnijā Classic ir arī modeļi ar standarta rāmi.

Piemērām, velosipēdam Classic Sedona Swan ir zemais rāmis, kas ir izgatavots no tērauda. Šīs modelis tiek ražots divās komplektācijās – ar trim ātrumiem un ar vienu ātrumu. Riteņu diametrs arī ir divu izmēru – 26 vai 28 collas. Modelī ar 3 ātrumiem tapas, ātrumu pārslēgi un pārslēgšanas vadība ir no japāņu ražotāja Shimano, savukārt modelī ar 1 ātrumu ierīkotas tapas no kompānijas Torpedo. Stūre ir izgatavota no tērauda, priekšējās bremzes – V-brake. Kā arī velosipēda priekšpusē ir piestiprināts lukturis, lai apgaismotu ceļu tumšajā laikā. Sēdeklis sieviešu velosipēdiem ir platāks un mīkstāks. Turklāt priekšā var piestiprināt nelielu grozu pārtikai. Runājot par krāsu klāstu, Folta piedāvājumā ir velosipēdi baltā, melnā, ķiršu un smilšu krāsā.

Vēl viens gana interesants modelis no šīs līnijas ir Classic Cruz Alu. Šim sieviešu velosipēdam ir alumīnija saliekāmais zemais rāmis, 20 collu riteņi. Ātrumu pārslēgi, pārslēgšanas vadība un tarkšķis - no ražotāja Shimano. Bremzes ir alumīnija no V-brake, bet bagāžnieks – tērauda. Stūre ir izgatavota no alumīnija, sēdeklis – Wader tipa, turklāt sēdeklis ir nofiksēts zemāk, bet stūre – augstāk. Pircēju izvēlei ir piedāvāti modeļi ar 3 ātrumiem un ar 6 ātrumiem.

Ir arī līnijā modelis Classic Oix ar standarta augstuma tērauda rami. Modelim ir tapas, ātrumu pārslēgi un pārslēgšanas vadība ir no Shimano, sēdeklis – Bravoo un priekšējās bremzes V-brake. Priekšpusē ir novietots lukturis no Dinamo.

Bez šiem modeļiem mūsu veikalā Jūs varēsiet atrast arī citus sieviešu velosipēdu modeļus pa ļoti izdevīgām cenām. Vēršaties pie mums, jo mēs ne tikai piedāvājam garantiju, bet arī veicam velosipēdu piegādi visā Latvijā!

Vārds, uzvārds *
Тālrunis *
E-pasts *
Teksts *