Sieviešu velosipēdi mūsu velo veikalā

Braukšana ar riteni katru dienu kļūst arvien populārāka visā pasaulē. Tas nav brīnums, jo šīs transporta līdzeklis ļauj ne tikai ātri pārvarēt īsās un vidējās distances, bet arī dāvā milzīgi daudz pozītīvo emociju, stiprina veselību un uzlabo figure.

Uz velosipēda var satikt dažāda vecuma, dzimuma un sociālās grupas cilvēkus – bērnus un seniorus, vīriešus un sievietes. Droši vien katrai daiļā dzimuma pārstāvei kaut vienu reizi dzīvē ir nācies izbaudīt svaigu gaisu un gleznainos pilsētas parku un aleju skatus, braucot ar velosipēdu. Visām velo braukšanas cienītājām par godu bija izstrādāti un radīti īpašie sieviešu velosipēdi.

Šodien sieviešu velosipēdu modeļus var atrast praktiski katrā brendā. Nav izņēmums arī populāra zīmola Folta velosipēdi, kas ir apskātāmi mūsu interneta velo veikala mājaslapā.

Zīmola Folta sieviešu velosipēdu konstrukcijai ir noteiktās īpatnības, kas atšķir tos no vīriešu modeļiem. Pamata atšķirība ir rāmī. Parasti tas ir ražots no kvalitatīva alumīnija un ir salīdzinoši viegls. Turklāt braukšanas ērtumam augšēja rāmja caurule ir noslīpināta uz leju vai tās vispār nav.

Toties rāmis nav vienīgā atšķirība. Sieviešu velosipēds kopumā izskatās elegantāks un bieži vien tam ir pievilcīga krāsa. Cienīgs pierādījums tam ir sieviešu velosipēds CLASSIC Sedona Swan (ķiršu), velosipēds COMFORT Santa (sarkans), СTB ALU Oliana utt.

Sieviešu velosipēdu sēdekļus Folta ražo daudz platākus un mīkstākus. Tas ļauj pat ilgākās velosipēda pastaigas padarīt par komfortablām. Runājot par stūri, tad arī tā izskatās savādāk nekā standarta vīriešu modeļos. Velosipēda stūre ir novietota augstāk un ir platāka, kas atvieglo vadīšanas procesu. Saīsināts stūres iznesums – vēl viena sieviešu velosipēdu īpatnība. Tas ļauj sportistei sēdēt daudz taisnāk.

Visas šīs īpatnības padara sieviešu velosipēdus daudz ērtākus un komfortablākus.
Turklāt šādu velosipēdu spilgts un nesarežģīts izskats piesaista apkārtējo skatu!
Vārds, uzvārds *
Тālrunis *
E-pasts *
Teksts *