Velosipēdi Folta. Modeļu līnijas Comfort apskats

Velo veikals Folta sveicina Jūs mūsu mājaslapā un piedāvā jūsu uzmanībai brīnišķīgu velosipēdu modeļu līniju Comfort, kurā ir iekļauti gan vīriešu, gan arī sieviešu velosipēdu modeļi. Šīs modeļu līnijas nosaukums visu saka priekšā, kas nozīmē, ka visi sērijas Comfort modeļi ir ērti, komfortabli, bet pats galvenais – tiem ir salīdzinoši neliela cena.

Viss kā pienākas, modeļi līnijā Comfort ir gan vīriešu, gan sieviešu velosipēdi. Sieviešu velosipēdiem ir zemais rāmis, tie ir vieglāki, ar palielinātu sēdekli un ērtu stūri. Tieši šāda veida velosipēdus agrāk, kad nesāja tikai kleitas, bija iegādājušas sievietes. Mūsdienās viņam der jebkāda veida velosipēdi – gan vīriešu, gan sieviešu, kā kuram vairāk patīk.

Klasisko sieviešu modeļu vidū var atzīmēt velosipēdu Comfort Fioni Retro. Šim velosipēdam ir zems rāmis, kas ir izgatavots no alumīnija, sēdeklis Selle Royal, bremzes V-brake Alu, alumīnija bagāžnieks, bet tapas, ātrumu pārslēgi un pārslēgšanas vadība – Shimano. Kas attiecās uz riteņu izmēru, tad šeit ir divi varianti – 28 vai 26 collas. Analoģiskā situācija ir ar ātrumu daudzumu – vienā variantā ir 3 ātrumi, bet citā – 7 ātrumi. Stūre un klani arī ir izgatavoti no alumīnija, bet apgaismojumam tumšajā laikā ir lukturis. Velosipēds ir baltā krāsā, kas brīnišķīgi izskatās kopā ar melnu sēdekli, stūri un riteņiem. Tāpat ir iespēja iegādāties sieviešu velosipēdus Comfort Fioni Retro ķiršu vai melnā krāsā.

Ja Jūs interesē tradicionālie velosipēdi, tad velo veikals Folta rekomendē pievērst uzmanību modelim Comfort Berro. Rāmis šīm modelim ir novietots nepieciešamajā augstumā, bet ir izgatavots no alumīnija dažādos diametros (19, 21.5 vai 23 collas). Riteņu diametrs ir 28 collas, bet ātrumu daudzums var būt 3 vai 7 ātrumi (atkarībā no izvēlētā varianta). Minot citas velosipēda Comfort Berro īpašības, ir jāatzīmē: amortizators Zoom Enjoy-120, riteņa loki – Rigida X-Pace, tapas, ātrumu pārslēgi un pārslēgšanas vadība – no ražotāja Shimano, stūre un stūres saite – alumīnija, klani – Miranda, bremzes – V-brake Alu, bagāžnieks – alumīnija, sēdeklis – Selle Royal. Kā arī ir lukturis ceļa apgaismošanai. Velosipēda Comfort Berro korpuss var būt divu krāsu – melns vai smilšu.

Modeļu līnijā Comfort ir arī sieviešu velosipēdi Neila, Fioni Comfort, Oliana, Alu Swan, Santa. Katram modelim ir pieejamas vairākās krāsas, un katram ir unikāls ārējais izskats, toties visiem velosipēdiem ir teicams tehniskais raksturojums, un tie brīnišķīgi tiek galā ar pamata funkciju – nodrošina komfortablu braukšanu.

Vārds, uzvārds *
Тālrunis *
E-pasts *
Teksts *