Modeļu līnijas CTB Alu apskats

Velosipēds ir visvienkāršākais un vislētākais braukšanas līdzeklis. Ar velosipēda palīdzību var nokļūt nozīmētajā punktā vai arī vienkārši braukt par pilsētu vai parku. Ja jūs vēlāties papildināt riteņbraucēju rindas un nolēmāt iepazīties ar velosipēdu modeļu klāstu, tad jūs esat īstajā vietā. Mūsu veloveikals Folta rekomendē jums pievērst uzmanību velosipēdu modeļu līnijai CTB Alu.

Tradicionāli visi velosipēdi dalās vīriešu un sieviešu modeļos. Sieviešu velosipēdi ir vieglāki pēc svara, tiem ir zemais rāmis, palielināts sēdeklis un nedaudz savādāka stūres forma. Ar šāda veida velosipēdiem ir braukuši vēl 19. gadsimtā, kad visas sievietes ir nēsājušas kleitas. Mūsdienās tas jau nav tik principiāli, tāpēc katra sieviete var izvēlēties sev tīkamu modeli.

Tātad, ja jūs interesē sieviešu velosipēdi, pievērsiet uzmanību modelim CTB Alu Estena. Kā jau pienākās, rāmis šeit ir ļoti zems un izgatavots no alumīnija, kas ļauj samazināt velosipēda svaru. Stūre un bagāžnieks arī ir izgatavoti no alumīnija, bet riteņu diametrs ir 28 collas. Tapas, ātrumu pārslēgi, pārslēgšanas vadība, tarkšķis un bremzes ir Shimano ražotas, sēdeklis - Selle Royal. Modelim ir 24 ātrumi, un tas ir aprīkots ar lukturīti ceļa izgaismošanai tumšajā laikā.

Arī šajā modeļu līnijā ir brīnišķīgi sieviešu velosipēdi CTB Alu Adra. Modelim ir iespējamas vairākas krāsas: tas var būt melns, balts vai kapučino krāsā. Attiecībā uz velosipēda tehnisko rakturojumu, tad rāmis, stūre un bagāžnieks ir izgatavoti no alūminija, pārslēgšanas vadība un tarkšķis – no Shimano, riteņu diametrs – 28 collas, sēdeklis – Selle Royal, ātrumu skaits – 21.

Ja jūs interesē standarta vīriešu velosipēdi, tad veloveikals Folta rekomendē pievērst uzmanību modelim CTB Alu Eixo. Rāmis ir standarta augstumā un tiek izgatavots no alumīnija, kam ir diametrs 20.5 collas. Tāpat no alumīnija tiek ražots bagāžnieks un stūre. Tapas, ātrumu pārslēgi, pārslēgšanas vadība, tarkšķis un bremzes ir Shimano ražotas, riteņu diametrs – 28 collas, ātrumu skaits – 24, dakša – Suntour (amortizatora), sēdeklis - Selle Royal. Modelis ir aprīkots ar dioda lukturīti labākai ceļa izgaismošanai. Velosipēda korpuss ir melnā krāsā, bet izskatās tas ļoti stilīgi un pievilcīgi.
Vārds, uzvārds *
Тālrunis *
E-pasts *
Teksts *